Towarzystwo Wiedzy Powszechnej

STREFA SŁUCHACZA

Adresaci:
nauczyciele zatrudnieni w szkołach specjalnych, nie posiadający kwalifikacji szczegółowych, nauczyciele szkół ogólnodostępnych pracujący z uczniami zakwalifikowanymi do kształcenia specjalnego dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualnąoraz absolwenci szkół wyższych posiadający przygotowanie pedagogiczne.

Cel:
przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do podejmowania pracy z dziećmi i młodzieżą

z niepełnosprawnością intelektualną.

Kwalifikacje:
do pracy z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną na każdym poziomie kształcenia.

Czas trwania: 3 semestry (350 godz.)

Całkowity koszt studiów: 2800 zł (włącznie z pierwszą wpłatą wymaganą przy złożeniu dokumentów).

Płatność rozkładamy na raty.

Przyjmujemy podania na rok akademicki 2015/2016, zapraszamy !!!

WYMAGANE DOKUMENTY:

• Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych (magisterskich) lub wyższych zawodowych (licencjat) wraz z suplementem (część B)
  • Jedno zdjęcie legitymacyjne.
  • Kserokopia dowodu osobistego (obydwie strony).
  • Kserokopia skróconego aktu małżeństwa w przypadku zmiany nazwiska po ukończeniu studiów (inne nazwisko na dyplomie niż obecnie).
  • Potwierdzenie dokonania wpłaty 200 zł na konto:

BYDGOSZCZ: BP S.A. O/ Bydgoszcz 31 1320 1117 2034 0142 2000 0003

TORUŃ: BP S. A.  O/ Bydgoszcz  63 1320 1117 2034 0142 2000 0009

INFORMACJE OGÓLNE

Copyright © Towarzystwo Wiedzy Powszechnej, Bydgoszcz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Design by Anteeo